Ankara İçi ve Türkiye Geneli Akü Satışı

Akü sektöründe uzun yıllara varan araştırma ve tecrübemiz doğrultusunda müşterilerimize Ankara merkezli akü satışıyla hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda Gold Medikal himayesinde kurulan jelakuler.net web sitesi ile akü teknolojileri ve satışını yaptığımız akü markalarına ilişkin detaylı teknik anlatım ve akü kullanımına ilişkin bilgiler vermekteyiz.

Ankara Akü Satış

ankara-aku

Ankara il sınırları içerisinde ikamet eden ve akü satın almayı düşünen değerli müşterilerimiz akü satış sowrumumuzu ziyaret ederek satışını yaptığımız akülerle ilgili yüz yüze görüşüp bilgi alabilirler. Bunun için sitemizin alt bölümünde bulunan “iletişim” kısmındaki adresimize bakıp yada telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sadece Ankara Değil Tüm Türkiye’ye Akü Satıyoruz

Müşteri memnuniyeti ve dünya standartlarında akü markalarının satışını tercih ettiğimizden gururla söylemeliyiz ki merkezimiz Ankara’da olmasına rağmen yıllar içerisinde sadece Ankara içi olan akü satışımız bugün geldiğimiz noktada tüm Türkiye sathına ulaşmış ve Edirne’den Ardahan’a ülkenin her yerine anlaşmalı kargolarımız sayesinde akü satışımız mevcuttur.

Akü’de Kalitenin Adı Deep Cycle Jel Akü

Bizler satış reyonumuzda sadece ve sadece deep cycle özelliğine sahip jel aküleri bulundurmaktayız. Zira müşteri kitlemiz ucuz ve sıradan akülerden bıkıp usanmış ve her yıl akü değiştirmekten bıkmış insanlardan oluşmakta. Bizler müşterilerimizin yaşadığı bu mağduriyete son vermek adına 5-7 yıl ömürlü jel akülerin satışına yaparak onlara uzun yıllar akü kullanma imkanını sağlamaktayız.

Satış öncesi ve satış sonrası akü kullanımıyla ilgili gerekli tüm teknik bilgiler akü kullanıcılarına teknik ekibiz tarafından detaylı şekilde anlatılarak olası kullanım hatalarının da önüne geçilmiş oluyor.

İletişim: 0546 531 46 47

 

Bir yorum

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir