Uzun Ömürlü BB Jel Aküler

BB Aküler

Japon teknolojisiyle üretilen BB Jel aküler kalitesi, uzun ömür beklentisi ve yüksek performansıyla dünya üzerinde en fazla tercih edilen akü markalarının başında gelmektedir. BB aküleri İSO 9001 ve TSE belgelerinin yanı sıra yaklaşık 20 Ülkeye ait kalite belgesini almıştır. Tüm bunların yanı sıra BB Jel akülerin CE belgeside vardır.

Not: CE Belgesi herhangi bir ürün ya da hizmetin, AB (Avrupa Birliği) mevzuatına ve standartlarına uygunluğu belirten işarettir. CE işareti, Fransızca´da “Avrupa normlarına uygunluk” anlamına gelen “Conformite Européenne” sözcüklerinin baş harfleridir.

Tek başına CC Belgesine sahip olmak bile BB Akülerinin kalitesini gösteren önemli bir ayrıntıdır. BB Aküler toplamda 12 seri halinde üretilmektedir. Bu serilerin önde gelenleri ise şu şekilde sıralanmıştır.

BC SERİSİ (5-7 YIL ÖMÜR BEKLENTİLİ)

BPL SERİSİ (15 YIL ÖMÜR BEKLENTİLİ)

BPS SERİSİ (10 YIL ÖMÜR BEKLENTİLİ)

EB SERİSİ (ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜLÜ SANDALYELER VE DİĞER ARAÇLAR İÇİN, 10 YIL ÖMÜR BEKLENTİLİ)

EP (DEEP CYCLE) SERİSİ

BB Akülerde Ömür

Yukardaki BB Akülere ait serilere ait listede gördüğünüz gibi BB Akülerin ömür beklentileri 5-7 yıldan başlayıp 15 yıla kadar çıkmaktadır. Bu ömür beklentisi dünya üzerinde sayılı akü markalarında vardır.

BB Akü

Neden BB Akü?

Uzun ömür, sıra dışı performans, şaşırtan verimlilik için doğru tercih BB akü.!

BB Akülerin 20 ülkeden aldığı uluslar arası kalite belgeleri BB akülerin ne denli kaliteli bir akü olduğunun göstergesidir.

BB Akülerin Kullanım Alanları

Güneş enerji sistemlerinden golf araçlarına, teknelerden, elektrikli bisiklet ve akülü tekerlekli sandalyelere kadar farklı kategori ve yelpazedeki ürün gruplarında BB aküler ilk tercih edilen akü markalarının başında yer alır.

BB Jel Akü Fiyatları

Önemli açıklama: Üretici firmayla yaptığımız özel anlaşma gereği satışını yaptığımız BB akülerin Cycle değerleri normal BB akülerin Cycle değerlerinin 400 ila 600 Cycle (saykıl) üzerindedir. Cycle değerlerinin ne olduğuna dair daha geniş bilgi için şu konuyu ukuyunuz: Deep Cycle Nedir

Yasal Uyarı: Döviz kurunda meydana gelinen değişliğe göre fiyatlarda güncelleme hakkımızı saklı tutmaktayız.

12 V 20 AH 80 USD + KDV

12 V 28 AH 120 USD + KDV

12 V 33 AH 137 USD + KDV

12 V 40 AH 154 USD + KDV

12 V 55 AH 243 USD + KDV

12 V 80 AH 298 USD + KDV

Not: Yukarda akü değerlerine ait V – AH terimleri şunları ifade etmektedir.

V = Volt, Voltaj

AH = Amper (Amper Saat)

4 Yorumlar

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir